1xbet Para Yatırma Ve Çekme Limitleri

Bireyler bahis siteleri oyunlarını sıklıkla kullanmakta ancak kendilerine güvenilir bir site aramaktadırlar. Bu tür güvenilir adreslerden bir tanesi olan 1xbet, rakiplerinin arasına 2007 yılında katılmıştır. Kullanıcılar belirtilen sayfadan yararlanmadan önce üyelik oluşturmak ve 18 yaşından büyük olmak zorundadırlar. Problem yaşamadan kayıt yapan aktif üyelerin ise oyunları değerlendirmeleri için ödeme yöntemlerini kullanmaları gerekir. 1xbet para yatırma ve çekme limitleri nedir diye merak eden bireylerin siteyi incelemeleri, faydalarına olacaktır. Konu hakkında müşteri hizmetleri de oldukça bilgilendiricidir.

Yatırım Kanalları Ve Limitler

Kullanıcılar, yatırım kanallarını doğru bir şekilde değerlendirdiklerinde, günün her saatinde hesaplarına para yatırma ve oyunlardan yararlanma hakkına sahiplerdir. 1xbet sayfasında temel olarak ödeme yöntemi biçimi havale yöntemidir. Bazı durumlarda kullanıcılar, ön ödemeli kartları da tercih edebilirler.

Banka havalesi: ile yatırım yapacak olan bireyler, gün içerisinde en az 300 TL yatırma hakkına sahiplerdir. Yatırılan tutar ise en fazla 30 dakika içerisinde hesaba aktarılır.

Paykasa: kullanıcıları hesaplarına en az 1 euro yatırabilirler.

Ecopayz: tercih edildiğinde ise katılımcıların en az 3 TL yatırma şansları bulunur.

1xbet para yatırma ve çekme limitleri konusunda canlı destekten yardım alan kullanıcılar, kurallara uygun bir şekilde yatırım yaptıkları için herhangi bir problem yaşamazlar. Yatırım kanallarının güvenilir olması ise üyelerin hesap bilgilerinin korunduğunun bir göstergesidir.

Daha pek çok yatırım kanalı bulunmak ile birlikte hepsinin limitleri tek tek öğrenmek adına mail servisleri ile bize ulaşın hizmetleri de kullanılabilir. Yatırım limitleri sürekli güncellendiği için bilinçli bir şekilde hareket etmek gerekir. Acemi kullanıcılar ilk yatırım işlemlerinde, müşteri hizmetlerinden destek alabilirler. Deneyim kazanan bireyler ise günün her saatinde yatırım sağlama hakkına sahiplerdir.

ANINDA PARA TRANSFERİ YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLA

Para Çekme Yöntemleri

Yatırımlar yanında 1xbet sayfası içerisinde para çekme işlemleri de son derece önemlidir. Aktif kullanıcılar gün içerisinde kazandıkları tutarları kendi hesaplarına aktarmak isteyebilirler. Bu gibi durumlarda ise yine ödeme yöntemleri içerisinde alt ve üst limitler önem taşır. Yatırım yapılan tüm kanallar ile üyelerin para çekme imkanları vardır.

Ecopayz: sahiplerinin ön ödemeli kart kullandıkları için gün içerisinde en düşük çekim limitleri 5 TL olarak belirlenir.

Banka havalesi: kullanıcıları ise günlük minimum 300 TL çekme hakkına sahiplerdir.

Bireyler, 1xbet para yatırma ve çekme limitleri konusunda değişiklik olduğunda, yeni ödeme yöntemlerini ve tutarları canlı destek biriminden de öğrenebilirler. Siteye yatırım yapmadan önce ise kullanıcıların güncel hesap bilgilerini öğrenmelerinde fayda vardır. Aksi takdirde yanlış hesaba gönderilen paralar ile ilgili herhangi bir düzeltme yapılamaz. Bireyler, para çekme talimatı verdiklerinde en fazla 24 saat içerisinde hesaplarına alabilme hakları bulunur. Para çekme işlemlerinin pratik bir şekilde tamamlanması, üyelerin site içerisinde daha fazla vakit geçirmelerine zemin hazırlar.

ZAMAN KAYBETMEDEN PARA ÇEKMEK İÇİN HEMEN 1XBET’E ÜYE OL

You might also like More from author