Astekbet Para Yatırma ve Çekme

Astekbet Para Yatırma ve Çekme İşlemleri

Astekbet Para Yatırma ve Çekme İşlemleri

Güvenilir kaçak iddaa sitesi Astekbet, 10 yıldan fazladır kaliteli ve hızlı para çekme ve yatırma işlemlerini müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Hangi seçenekler daha kolay gelirse istedikleri şekilde ve seçeneklerde para yatırabilir ve çekebilirler. Onlarca para yatırma ve para çekme seçenekleri ile online kaçak iddaa siteleri arasında yer alan Astekbet avantajını bir kez daha görmüş oluyorsunuz.

Astekbet sitesinde kesinlikle para yatırma ve çekme seçeneklerinde işlem ücreti bulunmamaktadır. Paralar en hızlı bir şekilde Astekbet hesabınıza yatarken para çekim işlemi yaparken 15 dakika içerisinde bireysel hesaplarınıza yatmaktadır. Bu da işlem yoğunluğuna göre değişmektedir. Astekbet sitesinde para çekme ve yatırma konusunda seçenekleri çok fazladır.

Astekbet Para Yatırma Yöntemleri

  • Hızlı banka transferi ile para yatırmak isteyen Astekbet kullanıcıları en az 3 TL yatırabilirler. En fazla limit olmamakla beraber işlem ücreti ise ücretsizdir.
  • Neteller ve PayKwik ile Astekbet sitesine para yatırmak isteyen kullanıcılar aynı şekilde en az 1 $ yatırabilirler. En fazla limit olmamakla beraber işlem ücreti ise ücretsizdir.
  • Astekbet sitesine Skrill ile para yatırmak isteyen kullanıcılar en az 1 € yatırabilmektedirler. En fazla her hangi bir limit yoktur.
  • Astekbet sitesine CepBank ile para yatırmak isteyenler minimum 3 TL yatırabilirler. En yüksek limit diye bir sınır yoktur. İşlem ücreti ise kesilmemektedir.

Astekbet Para Çekme Yöntemleri

  • Astekbet sitesinden para çekmek isteyen kullanıcılar Skrill, AstroPay ve Jeton Wallet ile en az 5 TL alabilirler. En fazla ise istedikleri kadar alabilirler. En fazla 15 dakika içerisinde para hesaba geçmektedir.
  • Banka transfer yolu ile Astekbet hesaplarından para çekmek isteyen kullanıcılar ise en az 5 TL en fazla ise limit bulunmamaktadır. İşlem ücreti kesilmemekle beraber en fazla 2 gün içinde paranız yatmaktadır.
  • Litecoin, Bitcoin, Dash, Monero, Ether, DogeCoin ve bu gibi onlarca kripto para birim alternatifleriyle Astekbet sitesinden istediğiniz gibi para çekiminde bulunabileceksiniz. Minimum 5 TL olmak şartı ile istediğiniz miktarda para çekimleri yapabilirsiniz. İşlem süreleri en fazla 15 dakika içerisinde gerçekleşecektir.

Sitenin güvenilirliği ile ilgili detaylı bilgiyi görmek isteyen kullanıcıların “Astekbet güvenilir mi” yazımızı ziyaret etmelerini tavsiye ederiz.

SİTEYE ÜYE OLUP 500 TL BONUS ALMAK İÇİN TIKLA

You might also like More from author