Fenerbahçe Başkanlık Yarışını Ali Koç Kazandı

Güvenilir ve illegal bahis oyunları, Türkiye Spor Toto Süper Lig’inde bol kazançlı deneyimler sunmaya devam ediyor. Birbirinden farklı kaçak iddaa siteleri ile 2017-2018 sezonu oldukça heyecanlı geçmişti. Aynı şekilde 2018 Ağustos ayında başlayacak olan yeni sezonun da güvenilir kaçak iddaa bonusları ile oldukça heyecanlı geçeceği bekleniyor. Ancak artık Türk futbolunda önemli bir dönemin bittiğini söyleyebiliriz. Türk futbolunun yüzyıllık çınarlarından biri olan Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım dönemi sona erdi.  Fenerbahçe Başkanlık Yarışını Ali Koç Kazandı.

Fenerbahçe Başkanlık Yarışını Ali Koç Kazandı

Fenerbahçe Başkanlık Yarışını Ali Koç Kazandı

Aziz Yıldırım’ın 20 yıllık başkanlığına son veren isim Ali Koç oldu. Aziz Yıldırım, 20 yıldır başkanlık yarışına ya tek aday olarak giriyordu ya da yarıştığı başkanlık adaylarını kolayca yeniyordu. Ancak bu defa Aziz Yıldırım, ünlü iş adamı Ali Koç ile girdiği yarışı kaybetti.

Fenerbahçe’nin 37. Başkanı Ali Koç

Tarihi başkanlık seçimi 3 Haziran 2018 günü Fenerbahçe Ülker Stadyumu’nda yapıldı. Fenerbahçe Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurulu Toplantısı’na büyük bir katılım sağlandı. Ülker Stadyumu’nda gerçekleştirilen oy verme işlemi, saat 10.00’da başladı ve 17.00’ye kadar devam etti. Fenerbahçe Kongre üyeleri toplam 38 sandıkta oy kullandı. 17.00’den sonra oy sayımına geçildi ve Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yeni başkanını açıkladı. Ali Koç, geçerli sayılan 20.736 oydan 16.092’sini alarak başkanlığını ilan etti. Fenerbahçe’nin 20 yıldır başkanlığını yapan Aziz Yıldırım ise sadece 4.644 oy alabildi.

Fenerbahçe’nin Yeni Yönetim Kadrosunda Kimler Var?

Ali Koç’un başkan olmasının ardından Fenerbahçe’de köklü bir değişiklik yaşanacak. Bu değişiklik, öncelikle yönetim kadrosunda olacak. Ali Koç’un başkanlığındaki Fenerbahçe Spor Kulübü yöneticileri şu isimlerden oluşuyor:
Semih Özsoy, Nevres Erol Bilecik, Mehmet Burhan Karaçam, Sevil Zeynep Becan, Şaban Erdikler, Mustafa Tankut Turnaoğlu, Fethi Pekin, Metin Şen, Turhan Şahin, Mustafa Kemal Danabaş, Acar Sertaç Komsuoğlu, Simla Türker Bayazıt, Ömer Okan, Burak Çağlan Kızılhan…
Yeni bir yapılanmaya giren Fenerbahçe’nin aynı zamanda Ali Koç başkanlığında dünyada ses getirecek büyük sponsorluk anlaşmaları yapacağı da tahmin ediliyor. Ayrıca serveti 700 milyon dolar olan Ali Koç’un kulübe güçlü bir maddi kaynak yaratması da beklentiler arasında.

 

You might also like More from author