Tempobet Para Yatırma ve Çekme

tempobet para yatırma ve çekmeTempobet Para Yatırma ve Çekme Yöntemleri

Tempobet para yatırma ve çekme yöntemlerine tüm kullanıcılar tam not vermiştir. Çok sayıda güvenilir yatırım yöntemi arasından diledikleri ile yatırım işlemlerini yapabilmektedirler. 2007’de kurulan ve yaklaşık 11 yıla yakın süredir faaliyet gösteren online iddaa sitesi, dünyada en çok işlem hacmine sahiptir. Curacao lisansı ile hizmet veriyor olması bu çerçevede büyük önem arz etmektedir. Yatırım yöntemlerinin alternatifli ve güvenilir olduğunu ifade etmiştik. Tüm detaylar aşağıda belirtilmiştir.

Tempobet Para Yatırma

Tempobet kullanıcıları mevcut hesaplarına kolayca para yatırabilmekte ve finansal açıdan da maksimum seviyede korunmaktadır. Güncel yöntemler şu şekildedir.

Banka Havalesi

Bu yöntemle en az yatırım tutarı 500 TL’dir. Bu nedenle çok fazla tercih edilmemektedir. İşlem süresi 1 saat kadardır.

Cepbank

Cepbank yöntemiyle minimum 200 TL tutarındaki yatırımlarınızı en geç 30 dakika içerisinde yapabiliriniz. Bu yöntemle herhangi bir ücret ödemez ve güvenli bir şekilde yatırım yapmış olursunuz.

Ecopayz

Güvenilir yöntemlerden biri olan Ecopayz ile Tempobet hesabınıza yatırım yapabiliyorsunuz. Bu yöntemle alt limit 20 TL’dir. Yapılan yatırımlar anında hesabınıza geçmektedir ve aynı zamanda %5 bonus kazanılmaktadır.

Jeton Cüzdan

Jeton cüzdan yöntemi ile 10 Liradan başlayan limitlerle yatırım yapabiliyorsunuz. İşleminiz saniyeler içerisinde tamamlanmaktadır.

Yukarıdaki yöntemlerin dışında Paykasa, Otopay, Paykwik ve Cashixir ile 20 TL alt limit olmak üzere yatırımlarınızı anında yapabilirsiniz. Yine EcoVoucher, Cashib ve Jeton ile minimum 35 TL yatırım yapabilirsiniz. Astropay yöntemiyle de 10 liradan başlayan tutarlarda yatırım yapılabilmektedir.

Tempobet Para Çekme

Tempobet kulanıcıları elde ettikleri kazançları sorunsuz bir şekilde kısa sürede çekebilmektedir. Güvenilir para çekme yöntemleri ile kazançlarınızı çekebilir ve bunun keyfini çıkarabilirsiniz. Mevcut güncel para çekme yöntemleri şu şekildedir.

Banka havalesi ile 1 ile 3 gün arasında olmak üzere minimum 100 TL olan kazançlarınızı çekebilirsiniz. Ecopayz yöntemiyle minimum çekim tutarı 20 TL’dir. İşlem süresi ise 20 dakikadır. Otopay ile minimum 55 TL, Astropay ve Paykasa yöntemleriyle de 20 TL çekim yapabilirsiniz. Jeton cüzdan yöntemiyle de 10 lira çekim yapabilirsiniz.

TEMPOBET BAHİS SİTESİNE GİRİŞ YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

You might also like More from author