Youwin Para Yatırma Ve Çekme Limitleri

Tüm oyunları aktif ve kazançlı olan Youwin sitesi içerisinde para yatırma ve çekme limitleri de son derece düzenlidir. Bireyler oyunlar ile günlük kazançlarını arttırmak istediklerinde para yatırmaya ihtiyaç duyarlar. Yine aynı şekilde kazançlarını bahis siteleri hesaplarından çekmeyi düşünen bireyler de para çekme işlemleri adına farklı yöntemleri kullanabilirler. 2005 yılından bu yana hizmet veren site içerisinde, tüm para aktarım işlemlerinde güvenilir kanalların kullanılması, üyelerin bilgilerinin korunması açısından da faydalıdır. Youwin para yatırma ve çekme limitleri konusunda daha fazla bilgi site de “bize ulaşın” linki altında detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Para Çekme Alt Limitine Dikkat

Para çekme işlemlerinde bireylerin özellikle alt limitlere dikkat etmeleri gerekir. Youwin sitesi içerisinde yer alan para çekme kanallarında alt limitleri önemsemeyen kullanıcılar, daha sonrasında istedikleri tutarı çekemediklerinde problem yaşayabilirler.

  • Banka havalesi,
  • Ecopayz,

Kullanan bireyler, hesaplarında biriken tutarı çekmek istediklerinde gün içerisinde en az 200 TL alabilme hakkına sahiplerdir.

  • Astropay,
  • Visa kart,

Kullanıcılarının ise günlük en az 50 TL çekim talebi verme şansları bulunur. Bireyler para çekme işlemleri sırasında hesap bilgilerini eksiksiz bir şekilde siteye aktarmalılardır. Hesap bilgilerini yanlış veren ya da başkasına ait olan bireylerin, güvenlik nedeniyle para çekebilmeleri mümkün değildir. Youwin para yatırma ve çekme limitleri içerisinde, doğru bilgi aktarımı son derece önemlidir.

ANINDA PARA TRANSFERİ YAPMAK İÇİN HEMEN YPUWİN’E ÜYE OLUN

Para Yatırma Kanalları Ve Süreleri

Çekme işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren bireyler, para yatırma aşamasında da problem yaşamadan yöntemleri kullanabilirler. Youwin para yatırma ve çekme limitleri sırasında, yatırım işlemi yapacak olan kullanıcıların genellikle para transferleri anında gerçekleşir.

Kredi kartı: ile para yatıracak olan kişiler, günlük en az 25 TL yatırım hakkına sahiplerdir.

Ecopayz: kullanıcılarının minimum 20 TL yatırım imkanları bulunur.

Paykasa: ön ödemeli kartını tercih eden bireyler, en az 10 euro yatırabilirler.

Astropay: avantajını kullanan üyelerin ise günlük alt limit 10 dolar yatırım şansları vardır.

Yukarıda belirtilen kanallar ile para yatırımı hemen gerçekleştiği için kullanıcılar da oyunlardan yararlanmak adına beklemek zorunda kalmazlar.

VAKİT KAYBETMEDEN KAZANMAYA BAŞLAMAK VE PARA TRANSFERİ İÇİN HEMEN TIKLA

You might also like More from author